ویژگی های لوله ماینر

ویژگی های لوله ماینر

شرکت هواکاران تهران نوآور با برند تجاری Flexible Duct اولین و بزرگترین تولید کننده کانال های فلکسیبل یا خرطومی در ایران می باشد.محصولات شرکت هواکاران تهران نوآور(Flexible Duct) به دو گروه عایق دار و بدون عایق دسته بندی میشود. محصولات عایق دار بیشتر برای کانال کشی رفت دستگاه های داکت اسپیلت و همچنین برای دستگاه های ماینر نیز کاربرد فرآوان دارد وگروه دوم کانال های فلکسیبل بدون عایق نیز بیشتر برای کانال های برگشت دستگاه های داکت اسپیلت کاربرد دارد.
لازم به ذکر است تمامی محصولات شرکت هواکاران تهران نوآور Flexible Duct دارای استاندارد ایران و ایزو های 9001_14001_18001 از کشور سوئیس میباشد.
ویژگی های لوله های ماینر:*
1)طول این کانال ها در حالت جمع شده ۲۵ سانت و در حالت باز شده به یک متر میرسد
2)قابلیت تعبیه شدن بر روی انواع پنجره را داراست
3)به عنوان لوازم جانبی باکس های هواساز ماینر
4)بر روی دهنه ی خروج هوای گرم آن به راحتی نصب میشود
5)تاثیر چشم گیر آن در کاهش صدای حاصل از عملکرد دستگاه های هواساز

سایلنسر ها:
با توجه به صدای بالای ایجاد شده از دستگاه ماینر برای محیط های خانگی و اداری مقدور نمیشد. همچنین در سایر سیستم های خنک کننده از فن ها در محیط علاوه بر صدای دستگاه های ماینر صدای فن های اگزاست نیز به تبعیت به معضل استفاده از این دستگاه ها در محیط های دارای حساسیت صدایی بالا می افزود. نسل جدید هواساز های ماینر به همین جهت حساسیت صدایی بالا نظیر محیط های مسکونی و اداری نیز به راحتی مقدور گردد و اذیتی متوجه کاربران محیط نگردد.
با توجه به بافت دو جداره و پلیمری بهره گرفته شده در بدنه ی این کانال ها ضریب مقاوت گرمایی محصول که در معرض هوای گرم خروجی حاصل از عملکرد هواساز و سیستم خنک کننده ی دستگاه های ماینر میباشد به مراتب نسبت به نمونه های مشابه بالاتر بوده و همچنین موجب کاهش محسوس صدای دستگاه و عدم انتقال آن به محیط بیرونی میشود..
هواساز های ماینر در ظرفیت های ۲ الی ۱۹۸ تایی دستگاه های استخراج ارز دیجیتال طراحی و تولید میشوند که خود پاسخگوی تمامی نیاز های صنعت ماینینگ برای به حداکثر رساندن راندمان دستگاه های ماینر که شامل کیت خنک کننده، کیت برق کامل شامل کنتاکتور، آمپرسنج، دماسنج، رطوبت سنج، فیوز جهت تنظیم میزان جریان ورودی به دستگاه های ماینر و کیت سایلنسر برای ظرفیت های پایین میباشد که همین امر این سری از محصولات را در سال گذشته از اولین انتخاب های صنعتگران حوزه ی ماینینگ و استخراج ارز دیجیتال قرار داده است.

نظرات کاربران
ارسال نظر
نظرات بعد از تایید مدیریت چاپ خواهند شد.
عبارت داخل تصویر