درباره شرکت هواکاران تهران نوآور

با بیش از 19 سال تجربه در تولید، توزیع و پخش انواع مختلف کانال های فلکسیبل، کانکتور های برزنتی، بست و قفل به سراسر کشور ایران و کشور های مجاور، دارای ایزو های ۹۰۰۱ و ۱۴۰۰۱ و ۱۸۰۰۱ از کشور سوئیس.

  • خرید و ارسالارسال به سراسر کشور
  • تنوع محصولبیش از 25 نوع محصول
  • مشاوره و راهنماییدریافت مشاوره قبل از خرید
  • استاندارد ماشین آلات استاندارد و خارجی
با دریافت مشاوره رایگان، با اطمینان خرید کنید.

شرکت هواکاران تهران نوآور

شرکت هواکاران تهران نوآور درسال ۱۳۸۳ فعالیت خود را با تولید محصولاتی نظیر اتصالات گالوانیزه، کانال های گالوانیزه، دستگاه های اگزاست فن، دریچه های تنظیم هوا با کیفیت بسیار بالا و واردات انواع کانال های فلکسیبل و بست و قفل از کشور های چین و ترکیه آغاز نمود. از آنجایی که استراتژی این شرکت براساس بی نیازی کشور از واردات و حمایت از تولید داخلی پایه گزاری شده بود در نهایت با تلاش شبانه روزی و به کارگیری از دانش فنی و تکنولوژی روز دنیا تیم هواکاران موفق به تولید انواع کانال فلکسیبل و متعلقات آن در ایران شد که درحال حاضر با برند Flexible Duct در بازار عرضه می گردد. هم اکنون این شرکت مفتخر است که اولین تولید کننده کانال فلکسیبل قابل رقابت با نمونه های وارداتی در کشور باشد.
لازم به ذکر است شرکت هواکاران تهران نوآور اولین تولید کننده کانال فلکسیبل استاندارد در ایران می باشد که محصولات خود را با برند Flexible Duct در بازار عرضه می نماید.تمامی محصولات فلکسیبل داکت دارای ایزو های ۹۰۰۱و۱۴۰۰۱و۱۸۰۰۱ از کشور سوئیس می باشند.
محصولات Flexible Ductشامل:
کانال خرطومی کومبی-لوله خرطومی فویلی یا آلویمنیومی-کانال خرطومی فلکسیبل با عایق پلی استر فشرده IFD-لوله خرطومی برزنتی-لوله فلکسی با عایق الاستومری و روکش آلومینیومی-کانال فلکسیبل خرطومی برزنتی نسوز-لوله خرطومی کانال فلکسیبل با عایق الاستومری و روکشPVC-کانال خرطومی پی وی سیPVC مخصوص صنایع دارو سازی-کانال خرطومی فلکسیبل برزنتی معدنی Portabl-کانال خرطومی با عایق الاستومری با روکش نسوز-کانال فلکسیبل با عایق پلی استر-کاناکتور برزنتی یا لرزه گیر کانال-بست و قفل مخصوص لوله خرطومی و فلکسیبل-کانال خرطومی فلکسیبل با عایق پلی استر فشردهPL-کانال عایق شده با عایق پلی اتیلن-کانال خرطومی برزنتی-
کانال خرطومی یا فلکسیبل بهترین گزینه جهت کانال کشی انواع دستگاه های داکت اسپیلت برای هوای رفت و برگشت می باشد.سهولت در کانال کشی و عمر مفید بالا از مزایای این نوع از کانال های هوا می باشد.در کانال کشی دستگاه های اگزاست فن نیز از نوع کانال های برزنتی استفاده می گردد.
از آنجایی که عایق کاری کانال های گالوانیزه در حین نصب همواره با دشواری همراه می باشد از این رو از کانال های خرطومی یا فلکسیبل جهت کانال کشی صنعتی و ساختمانی استفاده می گردد.